IPTV z Aliexpress

19 Odpovědi, 8319 Zobrazeno

@Jarda1981 Stanice Story4 na O2 TV jde normálně. Pokud máš starou verzi O2, tak tam se to postupně všechno vypíná. Zbytek klientů by mělo být přemigrováno do konce srpna 2023.
Mám novou už dávno. Snad od prvního dne.
Zítra budu čarovat, teď vyrážím někam na pivo do Brna
nema niekto zapisy antik na joj +1, joj cinema +1 a markiza +1? piste sz dik
Ano má, ale tobě něco dát = stream zničen
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08-06-2023, 02:56 AM uživatelem Jarda1981.)
Len tvoje vyjadrenie tu chýbalo.
08/06/2023: Už tie zápisy mám.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08-06-2023, 08:24 PM uživatelem JakubFojtik.)
Trochu to opět oživím, kdysi jsem měl nějaký iptv z Alibaba a šlo to oproti cardahare.cc stabilně, ale pak mi došlo předplatné, prodejce samozřejmě smazali a už jsem to nenašel.

Byl tam O2 Sport kanály, coz była má hlavní podmínka při hledání iptv prodejců. Máte někdo prosím providera, který by měl alespoň nějaké O2 kanály? Prosím kdyžtak do SZ, díky
@vasington hlavním providerem, který poskytuje O2 kanály je samotný operátor O2. Vzhledem k tomu, že do konce roku 2023 má přejít zbytek migrace zákazníků ze stávající O2 TV na O2 TV 2.0 - streamy Ti budou k ničemu, protože streamy na O2 TV 2.0 jsou v DRM (což nepřehraje běžný přehrávač v PC typu VLC, PotPlayer). Navíc od listopadu 2023 dojde ke zvýšení cen O2 TV kvůli přidání C+ Sport a C+ Action.

A ani nepůjde původní API.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 09-30-2023, 06:15 AM uživatelem AVerMe.)
Ok, to se pak nedá nic dělat, ale I tak by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti s IPTV z ciziny, tchýně si platí nejTV a přijde mi, že za ty peníze to rozhodně nestojí, OK ma tam možnost sledovat x dní zpět, ale ta nabídka není nikterak kdovijaka oproti satelitu, který používáme u nás na baráku a vychází levněji. IPTV chci hlavně z důvodu vícero kanálů a lepší kvality, hodně jich je obdobných, co tak zkoumám, ale byl bych rád, kdyby se ozval někdo, kdo se tomu též věnoval a využívá to. Díky
@vasington operátoři se předháněli v posledních letech programovou nabídkou. Dnešní nabídka je poměrně u všech operátorů stejná vyjma exkluzivních stanic.

Magenta, Magio - C+ Sport (C+ Sport 2-6 je i v nabídce Skylink), C+ Action, BBC Earth, Nova Sport 1-4
O2 TV - C+ Sport, C+ Action a O2 TV Sporty, Story 4, Nova Sport 1-4
Skylink - C+ Sport (C+ Sport 2-6) a C+ Action, Nova Sport 1-4
Lepší.tv - BBC Earth, Story 4, Nova Sport 1-2
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 09-30-2023, 10:43 AM uživatelem AVerMe.)
Ještě třeba dětský Moonbug kids, Ginx ( nabízí je myslím O2, ale jsou EN)
Lepší TV má myslím taky ještě cosi.
Starnet má třeba nabídku nabitou muzikou, které jiní provideři nemají
atd atd....

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  IPTV - TV Markiza a Dajto dude1 37 6,665 04-18-2024, 01:33 AM
Poslední příspěvek: Atsok
  SK/CZ iptv Frankh 100 43,790 04-13-2023, 10:28 PM
Poslední příspěvek: Pascal
  iptv zdarma ivan2317 0 3,731 12-07-2021, 12:05 PM
Poslední příspěvek: ivan2317



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)