IPTV z Aliexpress

19 Odpovědi, 8329 Zobrazeno

Zkusil jsem to a není to špatné. I EPG funguje. Např. oproti Cardshare.cc kde jsou pořád výpadky, toto je poměrně stabilní.
Za cca 50 Kč za měsíc je to dokonce vynikající. Celý svět, např. 18 kanálů NHL, PPV kanály pro sport, filmy i zábavu.

Ale mě jde především o české kanály. A tam je mezi těmi poskytovateli dost rozdíl. Někdo nabízí třeba 139 kanálů, někdo jenom třeba 62. Někdo nabízí i FHD, HD, dokonce jsem narazil na jednoho, který to měl jen v SD.

A druhá věc je, že mají na Aliexpress životnost jen pár hodin, než je smažou.

Zatím jsem narazil na zatím nejlepšího s 139 CZ kanálů, má dokonce i Film Europe+ (což ostatní nemají ani náhodou), ale ne Film Europe.
Samozřejmě, že už je z Ali už vymazán, je na něj kontakt pouze přes

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

.

[Obrázek: Ali.jpg]


Má někdo tip na nějakého dobrého, co má všechny dobré CZ kanály (a i např. zmiňovaný Film Europe)?


Probíral jsem se trochu

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

, ale po pár zkušebních M3U jsem to vzdal, žádný není lepší než ten mnou výše zmiňovaný.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02-15-2023, 11:29 PM uživatelem stani.)
(02-15-2023, 11:28 PM)stani Napsal(a): Zkusil jsem to a není to špatné. I EPG funguje. Např. oproti Cardshare.cc kde jsou pořád výpadky, toto je poměrně stabilní.
Za cca 50 Kč za měsíc je to dokonce vynikající. Celý svět, např. 18 kanálů NHL, PPV kanály pro sport, filmy i zábavu.

Ale mě jde především o české kanály. A tam je mezi těmi poskytovateli dost rozdíl. Někdo nabízí třeba 139 kanálů, někdo jenom třeba 62. Někdo nabízí i FHD, HD, dokonce jsem narazil na jednoho, který to měl jen v SD.

A druhá věc je, že mají na Aliexpress životnost jen pár hodin, než je smažou.

Zatím jsem narazil na zatím nejlepšího s 139 CZ kanálů, má dokonce i Film Europe+ (což ostatní nemají ani náhodou), ale ne Film Europe.
Samozřejmě, že už je z Ali už vymazán, je na něj kontakt pouze přes

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

.

[Obrázek: Ali.jpg]


Má někdo tip na nějakého dobrého, co má všechny dobré CZ kanály (a i např. zmiňovaný Film Europe)?


Probíral jsem se trochu

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

, ale po pár zkušebních M3U jsem to vzdal, žádný není lepší než ten mnou výše zmiňovaný.

client portal?
(02-16-2023, 03:51 AM)JakubFojtik Napsal(a): client portal?

Nevím co je to "client portal?",

ale něco pro fajnšmekry: Shop1102582080 say: the ulimate 21818 channels!

Pamětníci, pamatujete na Power TV (PL) CZ? Jooo,. to byly dancing pecky, ale je to už dávno down.
Zkusil jsem nyní přímo přes PL Category, Power TV, ale je to směŠné, samá "mazurka".

OK, šel jsem u Shop1102582080  na "dancing music", no jenom dvě hoďky,

tak tady máte fajnšmekři nějaké maliny (nebo jahody?):

US| MC VIDEO
zejména však: US| MC VIDEO| HIT LIST HD

nebo: RO| MOOZ DANCE HD

anebo exotika:

AL| FRAME TV HD
AL| TURBO CHANNEL TV HD
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02-16-2023, 12:54 PM uživatelem stani.)
Stanici Power TV má v nabádce stále jeden CZ operátor. Co se týče ostatních stanic, ty jsou dohledatelný v m3u na webu, aniž by kdokoli musel platit pochybný cardshare.cc nebo Aliexpres. Tohle, co tu popisuješ, tak mělo hodnotu před 6-8 lety, dnes už to nemá význam...
(02-16-2023, 08:07 PM)AVerMe Napsal(a): Tohle, co tu popisuješ, tak mělo hodnotu před 6-8 lety, dnes už to nemá význam...

Jojo. Takže už jsem v této oblasti trochu zkušenější. Ano, existují i M3U linky zdarma, jenže ono to funguje vždy jen určitou dobu (i když je to údajně "napořád"). Pořád hledat, shánět nové linky... Confused 

Vyzkoušel jsem na Ali i jiné poskytovatele, ale všichni jsou horší než ten, kterého uvádím v prvním příspěvku. Stačí ho kontaktovat přes ten

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

. On pak dá odkaz na zakoupení předplatného, stačí zkusit třeba jen na měsíc. Stojí to jen  cca 45 Kč. Oni je s tou nabídkou IPTV z Ali pořád mažou, tak oni tam dávají to předplatné formou na jiný produkt, např. dálkové ovládání, nějaký elektronický díl, apod.

Udělal jsem si nyní předplatné na 12 měsíců, a vcelku spokojenost - za ty peníze. Big Grin  Nemusím se už o nic starat, někde pořád něco shánět, zkoušet.
Akorát že je tam moc kanálů - celý svět, cca 21600. Jde právě přes ten Whatsapp jim napsat a zredukovat to u svého předplatného, já mám momentálně jen 1700 kanálů.

Jinak u CZ/SK to samozřejmě nefunguje na 100%, u některých kanálů nejde EPG, některé nefungují, některé chybí.

Ti kdož se do toho pustí, prosím pište jim pak přes ten Whatsapp podobné zprávy, aby to dali do pořádku:
 
Please fix errors for individual TV channels:

CZ| FILM EUROPE FHD - is marked incorrectly, it should be: CZ| FILM EUROPE+ FHD
CZ| FILMBOX HD - it's only SD
CZ| LOVE NATURE HD - is only a promo broadcast, not a real broadcast
CZ| MARKIZA KRIMI HD - doesn't work
CZ| NATIONAL GEOGRAPHIC WILD FHD -wrong audio track (English instead of Czech)
CZ| TRAVEL XP FHD - doesn't work
CZ| JOJ SPORT HD - doesn't work


TV channels that are missing :

CZ| FILM EUROPE FHD
CZ| Canal+ Action (and other Canal+)
CZ| CINEMAX2 HD
CZ| O2 TV SPORT HD
CZ| O2 TV TENIS HD
CZ| MNAU HD
CZ| FILM PLUS FHD or HD
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04-08-2023, 06:13 AM uživatelem stani.)
Jsi zkušenější jde to vidět
(04-08-2023, 06:08 AM)stani Napsal(a):
(02-16-2023, 08:07 PM)AVerMe Napsal(a): Tohle, co tu popisuješ, tak mělo hodnotu před 6-8 lety, dnes už to nemá význam...

Jojo. Takže už jsem v této oblasti trochu zkušenější. Ano, existují i M3U linky zdarma, jenže ono to funguje vždy jen určitou dobu (i když je to údajně "napořád"). Pořád hledat, shánět nové linky... Confused 

Vyzkoušel jsem na Ali i jiné poskytovatele, ale všichni jsou horší než ten, kterého uvádím v prvním příspěvku. Stačí ho kontaktovat přes ten

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

. On pak dá odkaz na zakoupení předplatného, stačí zkusit třeba jen na měsíc. Stojí to jen  cca 45 Kč. Oni je s tou nabídkou IPTV z Ali pořád mažou, tak oni tam dávají to předplatné formou na jiný produkt, např. dálkové ovládání, nějaký elektronický díl, apod.

Udělal jsem si nyní předplatné na 12 měsíců, a vcelku spokojenost - za ty peníze. Big Grin  Nemusím se už o nic starat, někde pořád něco shánět, zkoušet.
Akorát že je tam moc kanálů - celý svět, cca 21600. Jde právě přes ten Whatsapp jim napsat a zredukovat to u svého předplatného, já mám momentálně jen 1700 kanálů.

Jinak u CZ/SK to samozřejmě nefunguje na 100%, u některých kanálů nejde EPG, některé nefungují, některé chybí.

Ti kdož se do toho pustí, prosím pište jim pak přes ten Whatsapp podobné zprávy, aby to dali do pořádku:
 
Please fix errors for individual TV channels:

CZ| FILM EUROPE FHD - is marked incorrectly, it should be: CZ| FILM EUROPE+ FHD
CZ| FILMBOX HD - it's only SD
CZ| LOVE NATURE HD - is only a promo broadcast, not a real broadcast
CZ| MARKIZA KRIMI HD - doesn't work
CZ| NATIONAL GEOGRAPHIC WILD FHD -wrong audio track (English instead of Czech)
CZ| TRAVEL XP FHD - doesn't work
CZ| JOJ SPORT HD - doesn't work


TV channels that are missing :

CZ| FILM EUROPE FHD
CZ| Canal+ Action (and other Canal+)
CZ| CINEMAX2 HD
CZ| O2 TV SPORT HD
CZ| O2 TV TENIS HD
CZ| MNAU HD
CZ| FILM PLUS FHD or HD

Já jsem teď zkusil zakoupit taky přes Ali a za mě zklamání. U toho mého providera spoustu programů chybí a když zrovna mají výpadek, tak tam dají stream i klidně 5 let starý, takže pak akorát koukám jak jelito, že podle EPG tam nehraje to, co by mělo. Zkusil jsem oslovit tvůj kontakt, aby mě dal 24hod test, tak uvidíme. Co se týče EPG, dá se k tomu playlistu dodatečně stáhnout a připojit k tomu m3u playlistu nebo použít tvheadend. Ale pro mě lepší používat tvheadend, jelikož si tam můžu zredukovat kanály jen pro CZ&SK a připojit k tomu EPG aniž bych musel cokoliv měnit.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08-05-2023, 04:06 AM uživatelem Ondrashek.)
@Ondrashek ... a proč, zrovna Ali Expres? To je služba, která je nelegální a navíc ty streamy nejsou takový jako by měli bejt... To už raději cz operátora, než vyhazovat peníze oknem za něco, co není kvalita...
(08-05-2023, 04:38 AM)AVerMe Napsal(a): @Ondrashek ... a proč, zrovna Ali Expres? To je služba, která je nelegální a navíc ty streamy nejsou takový jako by měli bejt... To už raději cz operátora, než vyhazovat peníze oknem za něco, co není kvalita...

Pouzival jsem cardshare a pouzival bych ho i dal, kdyby jejich streamy casto nevypadavaly a jelikoz me konci mesicni predplatne, tak jsem chtel zkusit neco jineho a tech 60kacek za mesic na Ali i kdyz to nefunguje me nejak netrapi. O ceskem operatorovi jsem taky patral, nasel jsem toho spousta, ale ten jejich playlist ma hodnotu tak 150 kacek mesicne, ale chteji za to 400 a vic, takze jedine od nich pokud cena bude 150,-
Řešíte kraviny, proč nejde na O2 Story4?
Oni tu stanici vyřadili nebo je třeba upravit udělátko? Smile

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  IPTV - TV Markiza a Dajto dude1 37 6,667 04-18-2024, 01:33 AM
Poslední příspěvek: Atsok
  SK/CZ iptv Frankh 100 43,818 04-13-2023, 10:28 PM
Poslední příspěvek: Pascal
  iptv zdarma ivan2317 0 3,750 12-07-2021, 12:05 PM
Poslední příspěvek: ivan2317



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)