Markiza Krimi

60 Odpovědi, 32758 Zobrazeno

Markiza Krimi už čoskoro 6 Juna bude dostupnejšia
@mtvtelevizion: este kym zacne vysielat, musis si sformulovat dotazy k tejto tv lebo sa ti to po markize, dajto a doma rozrasta. Aby si to stihol toho siesteho....

@AVerMe: prevadzkovatel to vidi uplne inac. Dalsie prachy ,peňeži, peníze ,co sa tyka reklamy, samozrejme.
Všetky moje príspevky som napísal bez akejkoľvek podpory z prostriedkov EU.
Založil si téma dopředu  Smile
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-20-2022, 07:19 PM uživatelem Jarda1981.)
Markiza Krimi už budem mat ako prvi a nemienim zverejnovat link ako sa hovorilo že ja som zverejnovala a pritom dakto z vas zverejnoval jasom nezverejnovala napriklad od spoločnosti o2.tv cz linky to bola vymislena lož mne jedna spoločnost aj jedna osoba pošle anonimne link m3u8 markiza link aja ako som sa dohodla budem mat tajnosti .
AVerMe mne je jedno cisami da verit ja ked slubim že nezverejnim linky tak jasi držim slovo oto čosa omne pisalo žeja zverejnujem linky toje kamuflovana lož vieš jasa nikomu nemienim pankat mne ked dakto pomože alebo pošle tak sito necham preseba .
MTV dneska jsi zase female? Tak ty budeš mít jako první link na Markízu krimi? Pěkná práce Big Grin
vieš ja ked som dala slub tak nemožem zverejnovat linky a markiza napriklad voyo tam bude markiza krimi dokonca markiza doma dajto menia linky aj loga ako prvi budu na voyo vieš aja som taka ze nebudem zverejnovat linky uz daktorima spolupracujem a posielaju mi linky a nezverejnujem
Spolupracuješ s kým? Nemohl by jsi to psát tak, aby bylo možné rozumět textu o čem mluvíš?
Že ti tvůj provider mění linky na TV znamená co? Jako myslíš tokeny? Tak to je snad logické. Pochybuji, že nějaký provider mění celé linky denně. Ale tobě možná ano, když se ti mění i loga
AVerMe piš si čo chceš ale ja ked som dala slub tak nezverejnim linky a provideru iptv sa nebudem vyjadrovat voyo ani zamestnanci nemaju zadarmo toje uplna blbost moja znama robo z voyo sk aj cz a vobec nema zadarmo normalne sa plati služba voyo a sslužba jojplay. neviem ktoti take blbosti pise ale je vidno kto je klamar . Aj ked sa omne piše uplne klamstva toje už normalne uvas lebo naseba sa nepozerate ale na druhich.
(05-23-2022, 01:21 AM)AVerMe Napsal(a): @mtvtelevizion To máš "bohužel" milnou informaci, že zaměstnanci Novy a Markízy nemají zdarma Voyo. Já tu informaci mám potvrzenou už rok a vím, jak to u obou společností chodí. Kdyby Tvoje známá pracovala přímo na Voyo, tak by věděla jak to tam chodí, takže ti nemůžu věřit že tam Tvá známá pracuje "to asi pracuje nějaká babka s hruškama, co povídala na trhu, jak se dělají mandle za noci..." Big Grin Big Grin Big Grin

AVerMe  to ti maš milnou informaci, lebo zamestanci nemožu mat zadarmo voyo toje od zakona keby maly a zvrejnovaly tak spločnost CME Markiza Nova daju na nich žalobu neje to možne ani pracovnici skynlink UPC Telekom Voyo JOJPLAY sledovanie.tv  ti daju odpoved že zamestanci iptv providera as nemožu mat tito pracovnici iptv su viazany mlnčanlivost ked tito daco hovori robiš sa mudrim ale iptv spolecnosti sa vobec nevyznas aj keby maly ako ty tvrdis tak by už davno zverejnovaly a inač tak by zanikly vieš ked ti dačo hovori osobne udaje ci osoby spoločnosti a ine veci su prisne zakazane na take stat dava tvrde sankcie.

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  IPTV - TV Markiza a Dajto dude1 37 5,716 04-18-2024, 01:33 AM
Poslední příspěvek: Atsok
  Servisný kód Markíza, Doma, Dajto http://ip:8001/xxxxxx:xxxxx:xxxxx JakubFojtik 6 3,218 01-29-2024, 01:10 AM
Poslední příspěvek: Jarda1981
  Markiza Krimi Kristina.tv 24 7,341 01-28-2024, 09:29 AM
Poslední příspěvek: pepinocz
  Markiza(HD) JOJ(HD) mtvtelevizion 52 23,149 03-05-2023, 01:07 AM
Poslední příspěvek: mtvtelevizion
  Markiza.TV mtvtelevizion 123 60,550 01-09-2023, 05:10 AM
Poslední příspěvek: mtvtelevizion
  Markíza na SWEET.TV! Odteraz sú vám k dispozícii tieto kanály: MARKÍZA, MARKÍZA Kri mtvtelevizion 13 6,922 12-01-2022, 04:53 AM
Poslední příspěvek: JakubFojtik
  Markiza service code 8001/xxxx pepinocz 13 6,098 11-26-2022, 10:31 PM
Poslední příspěvek: vladauf
  Prekvapenie.TV(JOJ,MARKIZA,JOJ+1, mtvtelevizion 9 8,710 12-05-2021, 11:13 AM
Poslední příspěvek: Mirostreams
  Markiza International mtvtelevizion 2 2,668 11-04-2021, 11:23 PM
Poslední příspěvek: jaravysk



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)