O2tv sport

70 Odpovědi, 39543 Zobrazeno

Dobrý deň ma niekdo stream na o2tv sport na Slovensku neviem nájsť na žiadnej platenej stránke ďakujem za odpoved
(11-21-2021, 06:49 AM)miccu Napsal(a): Dobrý deň ma niekdo stream na o2tv sport na Slovensku neviem nájsť na žiadnej platenej stránke ďakujem za odpoved

Tak to som zvedavy, kto bude prva buzna z likvidacnej caty...tipujem to na toho tupého Foxa.
(11-21-2021, 08:47 AM)root Napsal(a):
(11-21-2021, 06:49 AM)miccu Napsal(a): Dobrý deň ma niekdo stream na o2tv sport na Slovensku neviem nájsť na žiadnej platenej stránke ďakujem za odpoved

Tak to som zvedavy, kto bude prva buzna z likvidacnej caty...tipujem to na toho tupého Foxa.

root keď si taky frajer posli mi do PM premier sporty aj nova sporty,mam sice digi aj magio,takze to mam ,ale chcel by som ich aj na pc a hlavne sa neboj,odomna to nikam nepojde,neni som likvidator streamov
do pc staci aktivovat magio go, jedno zariadenie je ku kablovemu magiu predsa zadarmo Smile
klidek,klidek otzi,mam magio go,len to pozera synator v ZM,tak som chcel do pc,ale nevadi,nic sa nedeje,ja si najdem streamy na futbal a hokej na nete a dam ti jednu stranku na hokej,ak ta sport vseobecne bavi OnHockey.Tv a vlastne vsetkym,možžno poznate

Dokonca som si pre joj sport predplatil antik tv
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-21-2021, 09:32 PM uživatelem hemet66.)
Toto vlakno sice nie je o JoJ Šport ale ten vysiela predsa aj zadarmika v dvb-t.
Istu dobu siel aj online ale vsade sa pise, ze to oficialne vypli.
Nemyslim si to.... :-D
Všetky moje príspevky som napísal bez akejkoľvek podpory z prostriedkov EU.
Mám stream na O2 TV Sport ale neposílám ze soukromých důvodů.
(11-21-2021, 10:57 AM)hemet66 Napsal(a): root keď si taky frajer posli mi do PM premier sporty aj nova sporty,mam sice digi aj magio,takze to mam ,ale chcel by som ich aj na pc a hlavne sa neboj,odomna to nikam nepojde,neni som likvidator streamov

 kks....hemet66, toto ak ti vychadza v tvojom okolí, potom musí byt fest obmedzené!
(11-22-2021, 12:15 AM)Tanečnik Napsal(a): Toto vlakno sice nie je o JoJ Šport ale ten vysiela predsa aj zadarmika v dvb-t.
Istu dobu siel aj online ale vsade sa pise, ze to oficialne vypli.
Nemyslim si to.... :-D

Nevypli, len na webe. Ide to cez ich link pošlem ti ho
(11-22-2021, 05:35 AM)root Napsal(a):
(11-21-2021, 10:57 AM)hemet66 Napsal(a): root keď si taky frajer posli mi do PM premier sporty aj nova sporty,mam sice digi aj magio,takze to mam ,ale chcel by som ich aj na pc a hlavne sa neboj,odomna to nikam nepojde,neni som likvidator streamov

 kks....hemet66, toto ak ti vychadza v tvojom okolí, potom musí byt fest obmedzené!

ako to mysliš,root

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  RTVS 1,2,24,Sport, Doma, Dajto TV tungbeng95 3 2,940 08-15-2022, 03:55 AM
Poslední příspěvek: root79
  m3u na o2sporty a premier sport 1 a 2 Jjmln 3 6,029 03-02-2022, 02:34 AM
Poslední příspěvek: brodiks
  RTVS Sport HD User333 1 2,720 02-12-2022, 06:49 AM
Poslední příspěvek: brodiks



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 Neviditelný(í) uživatel(é), 1 host(ů)