JOJ PLAY

5 Odpovědi, 4759 Zobrazeno

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]


aje totu jojplay ma novu stranku možeš sa registrovat aj zaroven sledovat žive vysielanie  JOJ,JOJPLUS,WAU,JOJCINEMA možeš si pozriet filmy
Čo sa týka stránky je to super ale keď chceš pozerať filmy tak si musíš zaplatiť cez banku. Ale to je na vlastné riziko. Stačí napísať číslo úctu a máš na krku 1500 hackerov. Je to na tebe, ako sa rozhodneš.
(04-03-2022, 01:40 AM)TUO1000 Napsal(a): Čo sa týka stránky je to super ale keď chceš pozerať filmy tak si musíš zaplatiť cez banku. Ale to je na vlastné riziko. Stačí napísať číslo úctu a  máš na krku 1500 hackerov. Je to na tebe, ako sa rozhodneš.
   Po tomto tvojom výtoku je mi jasne, ze som sa v mojej analyze o tebe absolutne nemylil. Si retardovany. Mas este nieco genialne, alebo napriklad nieco co by si chcel aby nefungovalo? Sup sem s tym...ved snad nebudes za nejakeho nádivu. Ty si predsa kapacita...no nie?
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04-03-2022, 07:05 AM uživatelem root79.)
@TUO1000 ach jaj, ved joj play je oficialna stranka od spolocnosti joj, nieco ako voyo od markizi, cize platba na tej stranke je absolutne bezpecna cez zabezpecovaci certifikat na protokole https :-)
(04-03-2022, 07:01 AM)AVerMe Napsal(a): já nevím, co je to za vypuštění hoaxu, že stránka na platbu není zabezpečená? Joj Group tu stránku připravovala hodně dlouho. Jen je otázka, jak dlouho budou streamy Jojky běžet bezplatně...

1 týždeň všetky kanály a potom len joj, plus a wau
(04-03-2022, 04:00 AM)root79 Napsal(a):
(04-03-2022, 01:40 AM)TUO1000 Napsal(a): Čo sa týka stránky je to super ale keď chceš pozerať filmy tak si musíš zaplatiť cez banku. Ale to je na vlastné riziko. Stačí napísať číslo úctu a  máš na krku 1500 hackerov. Je to na tebe, ako sa rozhodneš.
   Po tomto tvojom výtoku je mi jasne, ze som sa v mojej analyze o tebe absolutne nemylil. Si retardovany. Mas este nieco genialne, alebo napriklad nieco co by si chcel aby nefungovalo? Sup sem s tym...ved snad nebudes za nejakeho nádivu. Ty si predsa kapacita...no nie?

Nebol by som si istý. Oni si vedia zabezpečiť.  Ale či tvoje číslo úctu je dobre zabezpečený. Lebo ak nie, tak niekto vrazí do teba, síce sa ti ospravedlní ale potom kým sa spamätáš tak ti potom príde sprava  z banky že tvoje peniaze sú v háji v inom učte na neznámom mieste? Tak ako, je tvoje číslo tak isto dobre zabezpečené?

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  play.tv tibor.k 5 1,502 11-05-2023, 09:49 AM
Poslední příspěvek: AVerMe
  JOJ SVET sakalik 7 3,455 08-30-2023, 04:46 AM
Poslední příspěvek: JakubFojtik
  Markiza(HD) JOJ(HD) mtvtelevizion 52 23,808 03-05-2023, 01:07 AM
Poslední příspěvek: mtvtelevizion
  Prekvapenie.TV(JOJ,MARKIZA,JOJ+1, mtvtelevizion 9 8,885 12-05-2021, 11:13 AM
Poslední příspěvek: Mirostreams



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)