Nějaký promo kód na portál VOYO

2 Odpovědi, 2140 Zobrazeno

Zdravím,
chtěl bych zeptat, jestli by se nenašel nějaký promo kód na VOYO. Zda by byla možnost si ho vyzkoušet bez nutnosti zadávání platební karty.
Zas se nám něco nedaří, zas se nám něco nedaří, a když se nám štěstím a náhodou něco podaří tak se zas něco zmaří
Promo kod ponuka O2 na akekolvek mobilne cislo, bez zdavania karty ti to fungovat nebude, vzdy je potrebne zadat kartu. Dnes som to skusal.

Ako si môžem aktivovať VOYO
na 3 mesiace bez poplatku?
1. Navštívte stránku voyo.markiza.sk/aktivacia-kuponu a zaregistrujte si službu VOYO. Nezabudite v prvom kroku zadať aktivačný kód:
2. Po dokončení registrácie budete presmerovaný na platobnú bránu, kde vyplníte číslo svojej platobnej karty. Prvé 3 mesiace sú s aktivačným kódom bezplatné (pre overenie karty vám bude zablokovaná suma 0,04 €, ktorá ale bude do 14 dní vrátená) a ak predplatné zrušíte pred uplynutím bezplatného obdobia, neplatíte nič navyše.
3. Po registrácii môžete začať VOYO okamžite pozerať.
(02-19-2022, 02:29 AM)brodiks Napsal(a): Promo kod ponuka O2 na akekolvek mobilne cislo, bez zdavania karty ti to fungovat nebude, vzdy je potrebne zadat kartu. Dnes som to skusal.

Ako si môžem aktivovať VOYO
na 3 mesiace bez poplatku?
1. Navštívte stránku voyo.markiza.sk/aktivacia-kuponu a zaregistrujte si službu VOYO. Nezabudite v prvom kroku zadať aktivačný kód:
2. Po dokončení registrácie budete presmerovaný na platobnú bránu, kde vyplníte číslo svojej platobnej karty. Prvé 3 mesiace sú s aktivačným kódom bezplatné (pre overenie karty vám bude zablokovaná suma 0,04 €, ktorá ale bude do 14 dní vrátená) a ak predplatné zrušíte pred uplynutím bezplatného obdobia, neplatíte nič navyše.
3. Po registrácii môžete začať VOYO okamžite pozerať.

Nevím jak je to na slovenském VOYO s výběrem filmových titulů, no, je tam chudší výběr. A dá se pod jedním účtem přihlásit na české VOYO? Pokud jo tak bych si chtěl vyměnit slovenský dabing za český, ten český jsem si polapil přes nahrání obrazovky a zjistil jsem, že mi tam opět chybí pár vteřin a to jsem si z O2 videotéky vypůjčil film Yakari - Velké dobrodružství už dvakrát a potřetí se mi už ani nechce. Ten slovenský mám nahraný zpětně z Jednotky
Zas se nám něco nedaří, zas se nám něco nedaří, a když se nám štěstím a náhodou něco podaří tak se zas něco zmaří



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)