Iná IPTV groupa?

3 Odpovědi, 4080 Zobrazeno

Je mi jasné, pri pozorovaní roznych statusov UDPeciek, ze existuje este jedna, skrytá skupina ohladne IPTV, z ktorej ako na páse rozne Ipecky z CS okruhu scanujú ako postihnutí dookola a dookola, ako keby boli dohodnutí. Jeden skoncí, druhý zacne. Týmto by som ich chcel pozdravit, a ak by potrebovali kontakt na rozne terapie, pri ktorych by sa mohla ich kompulzivna porucha ako tak potlact, som ochotný ho vygooglit, kedze chapem, ze pri tolkom skanovaní im casu neostáva.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10-08-2021, 09:23 AM uživatelem root.)
(10-08-2021, 09:22 AM)root Napsal(a): Je mi jasné, pri pozorovaní roznych statusov UDPeciek, ze existuje este jedna, skrytá skupina ohladne IPTV, z ktorej ako na páse rozne Ipecky z CS okruhu scanujú ako postihnutí dookola a dookola, ako keby boli dohodnutí. Jeden skoncí, druhý zacne. Týmto by som ich chcel pozdravit, a ak by potrebovali kontakt na rozne terapie, pri ktorych by sa mohla ich kompulzivna porucha ako tak potlact, som ochotný ho vygooglit, kedze chapem, ze pri tolkom skanovaní im casu neostáva.

to taky patríš tam
(10-11-2021, 10:07 AM)rbirki Napsal(a):
(10-08-2021, 09:22 AM)root Napsal(a): Je mi jasné, pri pozorovaní roznych statusov UDPeciek, ze existuje este jedna, skrytá skupina ohladne IPTV, z ktorej ako na páse rozne Ipecky z CS okruhu scanujú ako postihnutí dookola a dookola, ako keby boli dohodnutí. Jeden skoncí, druhý zacne. Týmto by som ich chcel pozdravit, a ak by potrebovali kontakt na rozne terapie, pri ktorych by sa mohla ich kompulzivna porucha ako tak potlact, som ochotný ho vygooglit, kedze chapem, ze pri tolkom skanovaní im casu neostáva.

to taky patríš tam

Musel by som byt tvoj slahnuty foter, ty hulibrk obmedzeny!
Ty vole tady to je samej cobol??



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)