CZ různé

105 Odpovědi, 82668 Zobrazeno

Moja mater musela byt fest dofetovana, ked ma nosila. Skoda, ze ju brat, teda moj stryko a otec v jednej osobe neskopal po kopulacii do brucha, zabranil by niecomu tak narusenému ako je moja prijebana existencia. Nadovsetky moje zachvaty, polovica z toho mojho tragikomickeho zoznamu mi nejde, ja traged...kazdy s aspon 80 IQ chápe, ze som len ubohy provokater, a nemusim nijak tipovat, ze aj buzna bez chlapa, co si tu kompenzuje svoje mindraky. Raz sa dozviem svoju identitu, a zbavim tento svet zataze. Som pre tuto planetu naozaj prebytocny sajrajt, cim urobim dobry skutok...
....este mala statistika....aj moji surodenci su rovnako jebnutí, ci sa len so mnou priroda tak nepekne zahrala?
Dobre root nezhadzuj sa tak Big Grin

(12-14-2021, 12:57 PM)root. Napsal(a): Moja mater musela byt fest dofetovana, ked ma nosila. Skoda, ze ju brat, teda moj stryko a otec v jednej osobe neskopal po kopulacii do brucha, zabranil by niecomu tak narusenému ako je moja prijebana existencia. Nadovsetky moje zachvaty, polovica z toho mojho tragikomickeho zoznamu mi nejde, ja traged...kazdy s aspon 80 IQ chápe, ze som len ubohy provokater, a nemusim nijak tipovat, ze aj buzna bez chlapa, co si tu kompenzuje svoje mindraky. Raz sa dozviem svoju identitu, a zbavim tento svet zataze. Som pre tuto planetu naozaj prebytocny sajrajt, cim urobim dobry skutok...
....este mala statistika....aj moji surodenci su rovnako jebnutí, ci sa len so mnou priroda tak nepekne zahrala?

Kľud root tu neriešime tvoj pôvod ale streamy Big Grin
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-14-2021, 01:05 PM uživatelem Mirostreams.)
Retard Mirko a jeho skolka. Iba co dokazujes, ze si infantilny kripel...mimochodom, ako vyzera tvoj zoznam? Nejak je toho stale pomenej, dokonca uz ani O2 sport nejde. Budes tu urcite oblubeny. Admin, tuto stranku ti zhodim ako som zhodil aj tie predtym. Nechal si to zajst az tak daleko, ze si tu nechal mentálov ako tuna mirko naschval likvidovat streamy, a to je fail, ktory prejebava mantinely. A ty Mirko, s tebou si vytriem prdel troska inac.
Som retard a je to moja skolka. Iba co dokazujem, ze som infantilny kripel...mimochodom, ako vyzera moj zoznam? Nejak je toho stale pomenej, dokonca uz ani O2 sport nejde. Budem tu urcite oblubeny. Admin, tuto stranku ti nezhodim ako som nezhodil aj tie predtym. Nechal si to zajst az tak daleko, ze si tu nechal mentálov ako ako som ja naschval likvidovat streamy, a to je fail, ktory prejebava mantinely. A so mnou si vytriem prdel troska inac.
(12-15-2021, 12:47 AM)root. Napsal(a): Som retard  a je to moja skolka. Iba co dokazujem, ze som infantilny kripel...mimochodom, ako vyzera moj zoznam? Nejak je toho stale pomenej, dokonca uz ani O2 sport nejde. Budem tu urcite oblubeny. Admin, tuto stranku ti nezhodim ako som nezhodil aj tie predtym. Nechal si to zajst az tak daleko, ze si tu nechal mentálov ako ako som ja naschval likvidovat streamy, a to je fail, ktory prejebava mantinely. A so mnou si vytriem prdel troska inac.

Klud root vsak sa tolko nezhadzuj daj si liečky Big Grin
----------------
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02-23-2022, 08:11 PM uživatelem brodiks.)
(12-15-2021, 12:47 AM)root. Napsal(a): Som retard  a je to moja skolka. Iba co dokazujem, ze som infantilny kripel...mimochodom, ako vyzera moj zoznam? Nejak je toho stale pomenej, dokonca uz ani O2 sport nejde. Budem tu urcite oblubeny. Admin, tuto stranku ti nezhodim ako som nezhodil aj tie predtym. Nechal si to zajst az tak daleko, ze si tu nechal mentálov ako ako som ja naschval likvidovat streamy, a to je fail, ktory prejebava mantinely. A so mnou si vytriem prdel troska inac.

Klud root liečky a spinkať Big Grin
(12-15-2021, 01:38 PM)Mirostreams Napsal(a):
(12-15-2021, 12:47 AM)root. Napsal(a): Som retard  a je to moja skolka. Iba co dokazujem, ze som infantilny kripel...mimochodom, ako vyzera moj zoznam? Nejak je toho stale pomenej, dokonca uz ani O2 sport nejde. Budem tu urcite oblubeny. Admin, tuto stranku ti nezhodim ako som nezhodil aj tie predtym. Nechal si to zajst az tak daleko, ze si tu nechal mentálov ako ako som ja naschval likvidovat streamy, a to je fail, ktory prejebava mantinely. A so mnou si vytriem prdel troska inac.

Klud root liečky a spinkať Big Grin

Mirostream tebe to zaberá, ty retard? Lebo nejak dobre to s tvojim dusevnym stavom nevyzera. Stale si Kokot jak rampa
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-15-2021, 09:01 PM uživatelem mirostream..)
Mne to nezaberá som retard lebo nejak dobre to s mojim dusevnym stavom nevyzera. Stale som Kokot jak rampa
(12-15-2021, 10:27 PM)root. Napsal(a): Mne to nezaberá som retard lebo nejak dobre to s mojim dusevnym stavom nevyzera. Stale som Kokot jak rampa

Klud root nenadávaj na seba ty chuj Big Grin

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  vymením HBO a Nova sport 1 cz za TLC česky adušo 3 504 05-10-2024, 09:09 PM
Poslední příspěvek: Jarda1981
  Hladam SK/CZ Sportove kanale okverd 11 1,848 04-18-2024, 01:06 AM
Poslední příspěvek: Atsok
  Pomocnik na vyhladavanie piconov Skylink Digital SK/CZ JakubFojtik 1 2,960 01-04-2024, 05:28 AM
Poslední příspěvek: guba
  CZ/SK Streamy root. 87 55,401 01-03-2024, 03:01 AM
Poslední příspěvek: Jarda1981
  axn.cz tibor.k 18 3,184 12-11-2023, 12:29 AM
Poslední příspěvek: vianoce.tv
  BBC Earth CZ jergymheidu 29 7,842 10-21-2023, 02:56 PM
Poslední příspěvek: SKY1
  HBO3.CZ tibor.k 32 10,297 10-13-2023, 09:16 AM
Poslední příspěvek: Marcel
  Prima.cz wrweedw 28 7,187 08-24-2023, 04:25 AM
Poslední příspěvek: soros86
  Prima Paramount network cz request lubosmesaros 14 7,016 04-14-2023, 03:24 AM
Poslední příspěvek: Jarda1981
  SK/CZ iptv Frankh 100 43,849 04-13-2023, 10:28 PM
Poslední příspěvek: Pascal



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)