CZ různé

105 Odpovědi, 82625 Zobrazeno

Proč? Mám snad přezdívku JOJO?
(07-03-2022, 12:40 AM)Jarda1981 Napsal(a): Proč? Mám snad přezdívku JOJO?

Lebo netušíš o čom je diskusia. Niečo si sa naučil, nemáš ani šajnu čo robíš a hráš sa na hrdinu. Koniec.
A proto mám všechny TV stanice, protože nevím o co jde. Máš naprostou pravdu. Kdybych netušil o čem je řeč, tak bych tady taky psal kraviny jako ty. Nemyslíš? A to, že ty bouqety už dlouho nepojedou, tak proto mě toto téma nezajímá. Servisáky byly top před lety, teď je to taková poslední možnost jak lehce získat TV. A když už tak perfektně sleduješ moje komentáře, najdeš i komenty, kde jsem o tomto psal. Máš tam i odkazy, aby ses tím nemusel tak hluboce a TROCHU zabývat, ty jojo....
@AVerMe musim trochu oponovat ale nemas pravdu. Servisne kody token mat nebudu a ani nikdy nemali cize ziadny antik a telekom nic take nezaviedli co sa tyka sat prijmu. Sat prijem funguje tak ze nejaky clovek ma sat primac priklad VU solo, dreambox atd napojeny na svoj net a podla toho akeho sat operatora si plati to mu ide, pokial pouziva zdielane karty cez nejakeho nelegalneho cloveka prevazne z Ruska,Litvi atd tak to ma za par eur a vyberie si aj pay operatora takmer z celej europy a ma vsetko co by legalne nemohol mat lebo sa nedostane k prisupovej karte. Dovodou preco to dlho nevydrzi je viac. Napriklad dotycny clovek co ma sat primac napojeny na net sa mu zmeni jeho IP adresa netu, obcas sa to stava a to ze takyto sat najdete podla portu 8001 je obrovska nakolko je to verejna IP ktoru si plati dotycna osoba aby si svoj sat mohla cez net pozret kdekolvek, dokonca zdatny co sa v tom vyznaju najdu aj web rozhranie toho sat napojeneho na net na nejakom inom porte staci scen, ak sa do web rohrania neda dostat, staci mat par playlistou roznych sat operatorov a len zamenit ip co vam najde port 8001 a odskusat co mu vse v jeho sat primaci funguje. Dalsia vec existuju sat primace priklad dreambox 9000 ltory ma v sebe 4 tunery, to znamena ze sucasne sa moze divat na 4 tekevizoroch, kazdy kto co chce, popripadne vo vlc playeri, ak je sat primac jednotunerovy tak je mozne divat tv len to co majitel sat primaca a jeden transporder cize iba balik tv na tom trabspordery, ostatne tv sa tvaria ze nefunguju, ak majitel sat primaca prepne na iny transporder cize iny balik tv, pojdu ti len tie tv, Ochrana sat primaca je iba jedina ako sa nan nenapojit aj ked ho najdete podla portu 8001 alebo 8002 ak ma zapnute low tv na mobilne zariadenia je taka ze si port 8001 da na heslo, v tom pripade je vam takyto sat primac napojeny na net zbytocny, ziadna ina ochrana sat primacov neexistuje je to len v rukach majitela primaca ako si ho nastavi. Snad som to dobre vysvetlil.

Este dodam , ze je to najjednoduchsi sposob ako sa dostat k telkam takmer z celeho sveta, najlepsie sa osvedcili holandske a UK IP, popripadne Polske , lebo poliaci velmi radi vyuzivaju sharing a ak natrafite zrovna na 3-4 tunerovi sat so sharingom pojde vam takmer vsetko a vzdy, mal som takto vela takych a podaktore vydrzali aj viac ako rok, samozrejme IP nezverejnovat lebo ako som pisal pouzivanie je omezene podla poctu tunerov v sat primaci . Casom ma to prestalo bavit ale ako navod zaciatocnikovy je to dobra vec.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07-03-2022, 05:47 AM uživatelem brodiks.)
Přesně tak, to jsou ty ip, které jedou už roky. Více tunerů a nebo když se dostaneš do jeho dreamboxu a začneš mu to hezky přepínat. Nezapomenu jednou jak si borec sledoval něco na nově a já mu to přepínal na vivid Big Grin Trvalo mi asi 15 minut než mu to došlo a bednu dal pod heslo
@brodiks to napisal dokonale, je to presne tak, sam by som to lepsie nenapisal.
Tiez som zacinal takto a vela veci som si musel odsledovat ako to presne funguje.
V inom prispevku myslim ze @paja sa trocha zamotal a nebolo mu jasne vysvetlene, ze to je stream zo sat boxu nejakej osoby a ze sa nejedna o original link napr. zo skylinku, nie to este skylinklive. To len tak na okraj.
Pre zaciatocnikov hladanie takychto boxov kedze prevazne pouzivaju default port 8001 v kombinacii s nejakym jednoduchym skenerom naucit sa hladat zdroje.
Niekedy ani skener netreba, staci si v textaku spravit sablonu a do nej len obmienat ipcku.
Všetky moje príspevky som napísal bez akejkoľvek podpory z prostriedkov EU.

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  vymením HBO a Nova sport 1 cz za TLC česky adušo 3 501 05-10-2024, 09:09 PM
Poslední příspěvek: Jarda1981
  Hladam SK/CZ Sportove kanale okverd 11 1,834 04-18-2024, 01:06 AM
Poslední příspěvek: Atsok
  Pomocnik na vyhladavanie piconov Skylink Digital SK/CZ JakubFojtik 1 2,956 01-04-2024, 05:28 AM
Poslední příspěvek: guba
  CZ/SK Streamy root. 87 55,297 01-03-2024, 03:01 AM
Poslední příspěvek: Jarda1981
  axn.cz tibor.k 18 3,169 12-11-2023, 12:29 AM
Poslední příspěvek: vianoce.tv
  BBC Earth CZ jergymheidu 29 7,832 10-21-2023, 02:56 PM
Poslední příspěvek: SKY1
  HBO3.CZ tibor.k 32 10,280 10-13-2023, 09:16 AM
Poslední příspěvek: Marcel
  Prima.cz wrweedw 28 7,162 08-24-2023, 04:25 AM
Poslední příspěvek: soros86
  Prima Paramount network cz request lubosmesaros 14 7,001 04-14-2023, 03:24 AM
Poslední příspěvek: Jarda1981
  SK/CZ iptv Frankh 100 43,808 04-13-2023, 10:28 PM
Poslední příspěvek: Pascal



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)