Mazaná TV

3 Odpovědi, 651 Zobrazeno

Ahoj, 
neví někdo, jestli je možné získat Mazanou TV, i když nemám internet od Starnetu? Jde mi hlavně o britské hudební stanice Clubland TV, Kerrang!, 4Music, The Box, Magic, Now Rock, Now 80s, Thats 60s a Now 70s. Za 119 Kč/měsíc je to super cena a asi žádný jiný operátor je nenabízí.

Díky
Prvy krok alebo pokus? Vy, lividatori ste jedna velka, uplne citatelna a podobna podskupina imbecilov. Akoze fakt neexistuju ich stranky? Stryko Google ti skapal? Nieee, je jasne k comu si nastaartoval tento flejm. Ja len pevne verim, ze sa tu nenajde nikto so sivou korou, a neskoci tejto vretenici na lep.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01-31-2024, 05:55 AM uživatelem iptv pes.)
Tohle mají na webu

Mohu Mazanou TV sledovat i na přípojce jiného poskytovatele, např. na mobilních datech nebo v zahraničí?

Nikoliv. Licenční podmínky to bohužel neumožňují
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01-31-2024, 05:40 AM uživatelem Jarda1981.)
(01-31-2024, 05:37 AM)iptv pes Napsal(a): Prvy krok alebo pokus? Vy, lividatori ste jedna velka, uplne citatelna a podobna podskupina imbecilov. Akoze fakt neexistuju ich stranky? Stryko Google ti skapal? Nieee, je jasne k comu si nastaartoval tento flejm. Ja len pevne verim, ze sa tu nenajde nikto so sivou korou, a neskoci tejto vretenici na lep.


Co to meleš za sračky. Jen jsem se zeptal, protože mám zájem o jejich službu, ale bohužel na mojí adrese nemají pokrytí. Např. u Sledování TV se dá sehnat lepší cena nebo promo kód přes partnerské sítě, tak jsem myslel, že existuje nějaká podobná možnost získat službu Mazaná TV. Takže nic nelegálního, takže nwm, co vyšiluješ. 

(01-31-2024, 05:39 AM)Jarda1981 Napsal(a): Tohle mají na webu

Mohu Mazanou TV sledovat i na přípojce jiného poskytovatele, např. na mobilních datech nebo v zahraničí?

Nikoliv. Licenční podmínky to bohužel neumožňují

Tohle jsem přehídnul, tak to je pasé, když se to nedá sledovat ani na datech. Jinak dík.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01-31-2024, 07:32 AM uživatelem vladauf.)

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  O2 TV token do VLC Alesfiala 1 1,294 09-01-2023, 12:21 AM
Poslední příspěvek: brodiks



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)