CZ různé

105 Odpovědi, 84025 Zobrazeno

presne tak..už je neskoro..už aj na parabole to riešia...už aj Putin otom vie...prejdime teraz radšej na Nejtv alebo O2

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

(03-28-2022, 08:34 AM)Jurašek Napsal(a):

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]


Najdem si ta Jurasek...
(03-28-2022, 09:43 AM)AVerMe Napsal(a): @root79 nevim, proč tak řveš... Tyhle linky co jsou uvedený jsou dávno na VK, takže nic nového. To by ses musel dostat k mnohem zajímavějším streamům, který má pár lidí od slovenských provierů...

Ver mi, ze mam take zdroje o akych sa ti ani nesniva...ale to neznamena, ze musim likvidovat vsetko, co mi pride pod ruku. To len take hnidy ako Jurasek sa musia hrat na dolezite entity, a postarat sa o vsetko, co este neznicili. Ani pri najznamejsich provideroch si nikto nemoze byt isty, ze nezmenia token, ID, alebo celu strukturu....a nakoniec...mne je plne jasne, ze podobne zverejennie nemoze byt vysledkom zaujmu, ale cisto sprostej provokacie. Poznam tu identitu cez dvadsiatky ludi, ktori sa venuju aj ako konicku IPTV, ale ani jeden by nieco podobne neurobil. To dokaze iba mamrd, ktory tu nema co robit, kedze jeho jedinou radostou je likvidovat. Tato stranka skonci...dal som dole je predchodcov, dam dole aj tuto. Vies preco na KODi zakazali zdielat linky a davaju za ne BAN??? Domysli si...
(03-29-2022, 12:27 AM)root79 Napsal(a):
(03-28-2022, 09:43 AM)AVerMe Napsal(a): @root79 nevim, proč tak řveš... Tyhle linky co jsou uvedený jsou dávno na VK, takže nic nového. To by ses musel dostat k mnohem zajímavějším streamům, který má pár lidí od slovenských provierů...

Ver mi, ze mam take zdroje o akych sa ti ani nesniva...ale to neznamena, ze musim likvidovat vsetko, co mi pride pod ruku. To len take hnidy ako Jurasek sa musia hrat na dolezite entity, a postarat sa o vsetko, co este neznicili. Ani pri najznamejsich provideroch si nikto nemoze byt isty, ze nezmenia token, ID, alebo celu strukturu....a nakoniec...mne je plne jasne, ze podobne zverejennie nemoze byt vysledkom zaujmu, ale cisto sprostej provokacie. Poznam tu identitu cez dvadsiatky ludi, ktori sa venuju aj ako konicku IPTV, ale ani jeden by nieco podobne neurobil. To dokaze iba mamrd, ktory tu nema co robit, kedze jeho jedinou radostou je likvidovat. Tato stranka skonci...dal som dole je predchodcov, dam dole aj tuto. Vies preco na KODi zakazali zdielat linky a davaju za ne BAN??? Domysli si...

Zajimalo by me proc tedy tohle forum je? Na machrovani kdo jake ma zdroje?
@root79, osobne si myslim, ze Juresek nemachruje len prekopiroval linky z ineho fora, ktore maju v konecnom dosledku kratku zivotnost a ty ako znalec problematiky to musis vediet.
Svoje linky, ktore tu spominas az tak volne nikde dostupne niesu.
To co sem dal napr. Jurasek, pomozu menej zdatnym a ziadnu dieru s tym do sveta nespravil.
Všetky moje príspevky som napísal bez akejkoľvek podpory z prostriedkov EU.
(03-29-2022, 01:06 AM)Tanečnik Napsal(a): @root79, osobne si myslim, ze Juresek nemachruje len prekopiroval linky z ineho fora, ktore maju v konecnom dosledku kratku zivotnost a ty ako znalec problematiky to musis vediet.
Svoje linky, ktore tu spominas az tak volne nikde dostupne niesu.
To co sem dal napr. Jurasek, pomozu menej zdatnym a ziadnu dieru s tym do sveta nespravil.

@root79
Ja moc zdatny tady v tom nejsem,proto jsem rad za kazdy link,ale bohuzel vetsinou hraji jen par vterin takze nevim kde je schanet aby to nejakou delsi dobu vydrzelo.
(03-29-2022, 01:09 AM)sony24 Napsal(a):
(03-29-2022, 01:06 AM)Tanečnik Napsal(a): @root79, osobne si myslim, ze Juresek nemachruje len prekopiroval linky z ineho fora, ktore maju v konecnom dosledku kratku zivotnost a ty ako znalec problematiky to musis vediet.
Svoje linky, ktore tu spominas az tak volne nikde dostupne niesu.
To co sem dal napr. Jurasek, pomozu menej zdatnym a ziadnu dieru s tym do sveta nespravil.

@root79
Ja moc zdatny tady v tom nejsem,proto jsem rad za kazdy link,ale bohuzel vetsinou hraji jen par vterin takze nevim kde je schanet aby to nejakou delsi dobu vydrzelo.

 Ja nie som zdatny v jadrovej fyzike, a preto sa nesnazim manazovat atomovu elektraren...chapeme sa?
To je sranda jak cyp, nejlepší je jak tu někdo přidá veřejné linky a patryja co je má začne prskat jaky je cyp , raz za měsyc tu dojdu a chlamu se jak hovado Big Grin
španělsko odpáleno.. ještě zbývají jiné státy Big Grin
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04-08-2022, 09:15 AM uživatelem odyla.)

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prima Cool cz adušo 7 513 06-06-2024, 08:05 AM
Poslední příspěvek: JakubFojtik
  cz sk tv uži si party.tv 7 638 06-04-2024, 07:24 AM
Poslední příspěvek: JakubFojtik
  CZ/SK Streamy root. 93 58,787 05-28-2024, 06:03 AM
Poslední příspěvek: Jarda1981
  vymením HBO a Nova sport 1 cz za TLC česky adušo 5 825 05-18-2024, 06:08 PM
Poslední příspěvek: AVerMe
  Pomocnik na vyhladavanie piconov Skylink Digital SK/CZ JakubFojtik 1 3,142 01-04-2024, 05:28 AM
Poslední příspěvek: guba
  axn.cz tibor.k 18 3,490 12-11-2023, 12:29 AM
Poslední příspěvek: vianoce.tv
  BBC Earth CZ jergymheidu 29 8,330 10-21-2023, 02:56 PM
Poslední příspěvek: SKY1
  HBO3.CZ tibor.k 32 10,902 10-13-2023, 09:16 AM
Poslední příspěvek: Marcel
  Prima.cz wrweedw 28 7,792 08-24-2023, 04:25 AM
Poslední příspěvek: soros86
  Prima Paramount network cz request lubosmesaros 14 7,250 04-14-2023, 03:24 AM
Poslední příspěvek: Jarda1981



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)