scener iptv

11 Odpovědi, 4989 Zobrazeno

Ahojte ide Vám program playlistfinder win 10. Doteraz mi fungoval a teraz mi pripadá akoby nemal spojenie na sieť.  Aké scenery používate? Ďakujem
Funguje

(12-15-2022, 11:20 PM)Albi Napsal(a): Ahojte ide Vám program playlistfinder win 10. Doteraz mi fungoval a teraz mi pripadá akoby nemal spojenie na sieť.  Aké scenery používate? Ďakujem

Ak ti PlaylistFinder nefunguje, kontaktuj na VK.com pána majiteľa a môže to byť aj tým, že nemáš PlaylistFinder 1.19
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-17-2022, 03:02 AM uživatelem JakubFojtik.)
Neviem co ponuka v.1.19 ale 1.18-ku pouzivam roky a to co potrebujem ja pre svoju potrebu, zvladne.
Všetky moje príspevky som napísal bez akejkoľvek podpory z prostriedkov EU.
(12-17-2022, 08:35 AM)Tanečnik Napsal(a): Neviem co ponuka v.1.19 ale 1.18-ku pouzivam roky a to co potrebujem ja pre svoju potrebu,  zvladne.

Žiaľ mne asi dva týždne nenačíta ani playlist. Neviem čo sa stalo a rád by som bol keby ste mi pomohli. Nie som macher na pc. Preto prosím o pomoc v prípade mi prosím napíšte aký skener používate. 
Ďakujem
Zkus VPN, jestli nemáš blok od operátora.
(12-18-2022, 07:45 PM)vladauf Napsal(a): Zkus VPN, jestli nemáš blok od operátora.

Mám VPN. Pri načítaní playlistu mi vyhodí error. Je to akoby playlistfinder odpojený od siete.
Krasny dokaz, ako vyvojar dokaze manipulovat svojou utilitou. A vy scanujete, chlapik sa pozera. Je nutna najnovsia verzia inac to nejde...a Kaspersky tu apku detekuje ako virus. Jeden sa v tom poser, ja by som to rozbaloval iba pri pouziti...
@soros86: hadam si nemyslis, ze sedi cely den pri kompe a pozera co skenuje cely svet. To by mu prasklo v bedni....
Všetky moje príspevky som napísal bez akejkoľvek podpory z prostriedkov EU.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-20-2022, 07:50 PM uživatelem Tanečnik.)
opravdu musiš mit vyšší verzi.ja našel 1.20 a funguje.

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[url=

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

]

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[/url]
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-21-2022, 07:22 AM uživatelem mrvjanka.1.)
(12-21-2022, 06:36 AM)mrvjanka.1 Napsal(a): opravdu musiš mit vyšší verzi.ja našel 1.20 a funguje.

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[url=

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

]

[Chcete -li zobrazit odkazy, zaregistrujte se zde]

[/url]

Ahoj, nemohl by jsi, prosím, tu novou verzi hodit na jiný server? Mě to nejde stáhnout a jinde to nemůžu najít. Mockrát děkuju

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Scanner IPTV by Hacker murco666 8 7,942 01-07-2023, 01:13 AM
Poslední příspěvek: Jurašek



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)